GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3087264
nr 308 7264
Tallrikar
5st, Kina Tidigt 1800-tal (Nagg)
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2004